Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 04 października 2023 napisz DONOS@

Pożar w Lutostani

27 strażaków z sześciu jednostek zawodowej i ochotniczych straży pożarnych gasiło nad ranem pożar budynku gospodarczego w Lutostani - wsi znajdującej się na terenie gminy Łomża (ok. 16 km od miasta).

Jak informuje dyżurny KM PSP w Łomży tuż przed 5 rano strażakom  zgłoszono pożar budynku murowanego krytego eternitem. Niestety mimo skierowania na miejsce kilku jednostek gaśniczych budynek spłonął. Wraz z nim spaliły się także m.in. dwie świnie, sześć prosiąt i motor suzuki. Na razie nie są znane przyczyny pożaru. Na miejscu są jeszcze  jednostki straży pożarnej i policja.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę