Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 23 września 2023 napisz DONOS@

Miejscy „śledczy” rozpoczęli pracę

Czteroosobowa komisja doraźna powołana przez Radę Miejską Łomży, która ma wyjaśnić dlaczego doszło do opóźnienia oddania basenu przy SP nr 10 do użytku, w środę rozpoczęła pracę. Na pierwszym posiedzeniu członkowie komisji ustalili harmonogram i szczegółowy zakres kontroli. Miejscy „śledczy” chcą pracę zakończyć jeszcze w tym miesiącu.

Przypomnijmy na ostatniej sesji Rady Miasta, po ponaddwugodzinnej dyskusji o basenie przy „dziesiątce” i toczącej się od kilku tygodni przepychance wokół niego radni powołali specjalna komisję doraźną, która niczym sejmowa komisja śledcza ma zbadać przebiegu remontu i modernizacji basenu przy ul. Niemcewicza w Łomży i opracować syntetyczny raportu z przebiegu realizacji zadania, ze szczególnym uwzględnieniem elementów skutkujących opóźnieniem oddania basenu do użytku. W skład komisji, której przewodniczącym został Tadeusz Zaremba weszło jeszcze  troje radnych: Bogumiła Olbryś, Maciej Borysewicz i Krzysztof Sychowicz.
Miejscy „śledczy” mają skontrolować dokumentację projektową i wykonawczą, zebrać oświadczenia kluczowych uczestników procesu inwestycyjnego, dokonać wizji lokalnej i opracować raport końcowy z wnioskami, by przedstawić to Radzie Miasta.
W przyjętym wczoraj harmonogramie prac Komisji jej posiedzenie końcowe wraz z przyjęciem raportu i wniosków zaplanowano na 25 lutego 2010 roku.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę