Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Zawieje i zamiecie śnieżne

Synoptycy z białostockiego zespołu Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW ostrzegają przed zawiejami i zamieciami śnieżnymi, które nad regionem mają utrzymywać się od piątkowego wieczora do nocy z soboty na niedzielę.

Jak podaje dyżurny synoptyk Magdalena Pękała średnia prędkość wiatru wiejącego z kierunków południowych będzie wynosiła 25-30 km/h, a w porywach może wzrastać do 50 km/h. Praktycznie przez cała sobotę w Łomży i regionie może padać śnieg, dzięki czemu będą tworzyły się zasp powodując dodatkowe utrudnienia komunikacyjne.
Dodajmy, że w sobotę w ciągu dnia temperatura powietrza może podskoczyć nawet do -1 st.C, ale silny wiatr i padający mokry śnieg sprawią, że odczuwalna temperatura może wynieść nawet -15 st.C.      
W niedzielę ma się nieco ochłodzić, a w poniedziałek o poranku znowu będzie kilkunastostopniowy mróz.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę