Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 07 czerwca 2023 napisz DONOS@

Złodziej czy sabotażysta?

Zarzut kradzieży został postawiony 34-letniemu mieszkańcowi Łomży, który z terenu budowy stadionu miejskiego ukradł przewody elektryczne. Służyły one do zasilania betoniarki. Policjanci po kilku dniach odzyskali skradziony łup, który – jak podają – wrócił już do właściciela.

Do kradzieży doszło w ubiegłym  tygodniu. Właściciel oszacował straty na 1000 złotych. We wtorek łomżyńscy policjanci zatrzymali mężczyznę, którego podejrzewali, że dopuścił się tego czynu. 34-latek przyznał się do kradzieży i dobrowolnie poddał się karze.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę