Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Zespół kontrolny, czyli nasza pierwsza „komisja śledcza”

Przez blisko dwie godziny radni Łomży debatowali sytuacją jaka powstała w mieście w związku z bliskim końcem remontu basenu przy Szkole Podstawowej nr 10. Ostatecznie radni powołali specjalny zespół kontrolny, który niemal jak sejmowa komisja śledcza, sprawę ma dogłębnie zbadać, wyjaśni i przedstawić Radzie sprawozdanie.

Do zespołu weszło czterech radnych. To Bogumiła Olbryś, Maciej Borysewicz, Krzysztof Sychowicz i Tadeusz Zaremba. Zgodnie z uchwałą Rady „zespół kontrolny” ma opracować raport dotyczący przebiegu remontu i modernizacji basenu przy ul. Niemcewicza, ze szczególnym uwzględnieniem „elementów skutkujących opóźnieniem w oddaniu basenu do użytku”. 
Raport ma być gotowy do połowy marca.
Dodajmy, że podczas dyskusji na sesji Rady Miasta zastępca prezydenta ds. inwestycji odpowiadając na pytanie odnośnie późnego ogłoszenia przetargu na dostawę szafek do basenowej szatni tłumaczył radny, że w pierwotnym założeniu w miały być tu zamocowane stare szafki (te które były przed rozpoczęciem modernizacji) i że do dopiero w 2009 roku okazało się, że one się nie nadają i trzeba kupić nowe.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę