Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 17 czerwca 2021 napisz DONOS@

Silne mrozy trochę mniejsze.

Główne zdjęcie
Prezentowane dane pochodzą z komputerowych modeli numerycznych i nie są zweryfikowane przez synoptyków! (pogodynka.pl)

Synoptycy obniżyli z trzeciego (obowiązywał od soboty) na drugi stopień zagrożenia związany z silnymi mrozami w regionie. Niemniej Tomasz Siemieniuk, dyżurny synoptyk białostockiego zespołu Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW, ostrzega że jeszcze ta noc ma być bardzo zimna, a prognozowana temperatura minimalna w województwie podlaskim wyniesie od -24 do -20°C. Na razie wychodzi, że „ocieplenie” przyjedzie w czwartek, a wraz z nim intensywne opady śniegu.

Kolejnej nocy 27/28.01. (środa/czwartek) prognozowana jest temperatura minimalna od -18 do -16°C. Temperatura maksymalne w dzień wynieść ma we środę 27.01 od -14 do -12°C,  a we czwartek od -8 do -6°C.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę