Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Tragiczny karambol na „ósemce”

Główne zdjęcie
fot. podlaska.policja.gov.pl

Trzy osoby zginęły, jedna została ranna – to bilans wypadku, do którego doszło minionej nocy na drodze krajowej nr 8. Tuż przed godziną 22 na prostym odcinku trasy w pobliżu miejscowości Nowe Krzewo – około 7 km za Mężeninem jadąc od strony Zambrowa zderzyły się trzy samochody w tym dwa tiry. Osoby śmiertelne to kierowca i pasażerowie osobówki, która miała czołówkę z jednym z tirów.

fot. podlaska.policja.gov.pl
fot. podlaska.policja.gov.pl
fot. podlaska.policja.gov.pl
fot. podlaska.policja.gov.pl

Z dotychczasowych policyjnych ustaleń wynika, że jadący w kierunku Warszawy 36-letni kierowca ciężarowego dafa najprawdopodobniej na skutek awarii zatrzymał swoje auto na poboczu drogi. W tył stojącej ciężarówki uderzył jadący za nim w tym samym kierunku 43-letni kierowca rozpędzonego litewskiego tira, który następnie zjechał na lewą stronę jezdni, gdzie zderzył się z nadjeżdżającą z przeciwka toyotą avensis.
W wyniku wypadku w doszczętnie rozbitym samochodzie osobowym zginął kierowca i dwóch jego pasażerów. Podróżująca z nimi 32-latka ciężko ranna trafiła do szpitala. Obaj kierowcy ciężarówek byli trzeźwi i nie doznali poważniejszych obrażeń. Droga w tym miejscu została całkowicie zablokowana na wiele godzin. Trwają czynności zmierzające do ustalenia tożsamości ofiar oraz przywrócenia normalnego ruchu na tej trasie.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę