Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 09 marca 2021 napisz DONOS@

Napadali na nastolatków, trafili do aresztu

Główne zdjęcie
fot. podlaska.policja.gov.pl

Łomżyńscy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn, którzy kradli telefony komórkowe nastolatkom. Sposób działania napastników za każdym razem był podobny. Podchodzili do wcześniej upatrzonej ofiary, wykręcali jej ręce, bili po twarzy, a następnie zabierali telefon.

W ten sposób okradli trzech nastolatków. Napastnikami okazali się niele starsi od nich mężczyźni.  Najmłodszy - 16 lat za swoje postępowanie odpowie przed sądem rodzinnym i nieletnich. Natomiast w przypadku dwóch pozostałych napastników - w wieku 18 i 19 lat - sąd zadecydował, że najbliższe 3 miesiące spędzą w areszcie.
Za rozbój grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę