Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@

Silne mrozy - najwyższe zagrożenie

Główne zdjęcie
rys. IMGW

Trzeci najwyższy stopień zagrożenia nadali synoptycy z Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych silnym mrozom jakie spodziewane są w regionie w ciągu najbliższych dwóch nocy. Temperatura powietrza spadnie nawet od -28°C.

Województwo podlaskie jako jedyne na meteorologicznej mapie Polski oznaczone kolorem czerwonym. Oznacza on trzeci najwyższy stopień zagrożenia: przewiduje się wystąpienie groźnych zjawisk meteorologicznych powodujących na znacznym obszarze bardzo duże szkody lub szkody o rozmiarach katastrof oraz zagrożenie życia. Groźne zjawiska uniemożliwią prowadzenie działalności. Zalecana najwyższa ostrożność, potrzeba częstego śledzenia komunikatów i rozwoju sytuacji pogodowej.

Dyżurny synoptyk Wiesław Winnicki podaje, że w nocy z soboty na niedziele (23/24.01.) prognozowana temperatura minimalna wyniesie od -27 do -23°C, a w nocy z niedzieli na poniedziałek (24/25.01.) od -28 do -24°C. Temperatura maksymalna w dzień w niedzielę jak i w poniedziałek  ma wynosić od -17 do -14°C.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę