Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@

Wójt Zajkowski Wójtem roku 2009?

Józef Zajkowski wójt gminy Sokoły w powiecie wysokomazowieckim znalazł się w finale konkursu „Wójt roku 2009”. Celem konkursu organizowanego przez Redakcję Audycji Rolnych Programu 1 Telewizji Polskiej S.A. jest wyłonienie wójta, który w roku 2009 wykazał się największymi osiągnięciami w pracy na rzecz swojej gminy. Dodajmy że wójt Zajkowski w Łomży znany jest przede wszystkim z podejmowanych działań zmierzających do przywrócenia połączeń kolejowych w regionie Łomży.

Konkurs Wójt Roku organizowany jest już po raz 9. Wójt Zajkowski przeszedł pomyślnie eliminacje i znalazł się w gronie 10 finalistów tegorocznej edycji konkursu. Od najbliższej niedzieli na antenie TVP  odbędzie się prezentacja sylwetek finalistów oraz głosowanie widzów w systemie audiotele, które zakończy się 10 lutego. Trzy dni później w Pałacu Małachowskich w Nałęczowie odbędzie się uroczyste wręczenie tytułu i statuetki wójta roku 2009.

Dodajmy że wójt Zajkowski w Łomży znany jest przede wszystkim z podejmowanych działań zmierzających do przywrócenia połączeń kolejowych w regionie Łomży.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę