Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 22 czerwca 2021 napisz DONOS@

Podejrzany ładunek

Główne zdjęcie
fot. podlaska.policja.gov.pl

Ponad półtorej tysiąca butelek wypełnionych najprawdopodobniej nielegalnym alkoholem znaleźli policjanci w zatrzymanym w Mężeninie busie. Wcześniej funkcjonariusze otrzymali sygnał o dostawczym mercedesie przewożącym podejrzany ładunek.

Do zatrzymania busa wypakowanego najprawdopodobniej pochodzącym z przemytu alkoholem doszło w miniony piątek. Wskazany samochód policjanci z Zambrowa zatrzymali w Mężeninie na krajowej „ósemce”. Jego kierowcą był 42-letni mężczyzna. Podczas kontroli pojazdu okazało się, że w aucie jest ponad 1500 zafoliowanych butelek wypełnionych – jak podaje policja - najprawdopodobniej alkoholem. Żadna z nich nie miała polskich znaków skarbowych akcyzy. Funkcjonariusze wstępnie ustalili, że towar może pochodzić z przemytu. Ładunek został zabezpieczony, a kierowca zatrzymany.

210618123923.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę