Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 29 lutego 2024 napisz DONOS@

Nastoletni włamywacz w areszcie

Młodego włamywacza, który w listopadzie i grudniu obrobił cztery mieszkania na południu Łomży zatrzymali policjanci. Kradł sprzęt elektroniczny, pieniądze i biżuteria, a łączna wartość jego łupów przekracza 30 tys zł. 17-latek, decyzją sądu został osadzony na trzy miesiące w tymczasowym areszcie. Za kradzieże z włamaniem grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Jak podaje Sławomir Dąbrowski oficer prasowy KMP w Łomży, 17-latek to mieszkaniec Łomży. Pierwsze z czterech włamań, których dokonania jest on podejrzany, miało miejsce jeszcze w listopadzie, a kolejne trzy w grudniu. Włamywacz do mieszkań zazwyczaj dostawał się przez drzwi balkonowe, ale raz wyłamał zamki w głównych drzwiach wejściowych. Kradł to co wpadło mu w ręce i był w stanie unieść czyli – laptopy, aparaty cyfrowe i inny sprzęt elektroniczny a także biżuterię i pieniądze. Z jednego z mieszkań skradł przedmioty i gotówkę powodują straty właścicieli na kwotę rzędu 24 tys zł. W sumie policjanci podają, że łupy które skradł  były warte ponad 30 tys zł. Niestety skradzionego sprzętu policjanci jeszcze nie odzyskali. Wczoraj sąd w Łomży zdecydował, że najbliższe trzy miesiące młody włamywacz spędzi w areszcie.

240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę