Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 23 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Śliska „61”

Ślisko i niebezpiecznie jest na wszystkich drogach. Nawet główna trasa w regionie - droga prowadząca z Warszawy przez Łomżę na Litwę czyli „61” jest śliska i jak się okazuje niebezpieczna. Dziś o poranku w Kobylinie (między Kisielnicą a Stawiskami) w poślizg wpadł bus przewożący Litwinów.

Do zdarzenia doszło kilka minut przez godz. 6.00. Na śliskiej nawierzchni drogi kierowca stracił panowanie nad samochodem i zjechał do przydrożnego rowu. Choć w busie jechało kilka osób – jak podają ratownicy - na szczęście nikomu nic się nie stało. 

Do podobnego wypadku doszło na „61” także wczoraj rano. W okolicach wsi Łuby Kurki w poślizg wpadł samochód osobowy i on także znalazł się w rowie. W tym wypadku jedna osoba została lekko rana, a karetka zabrała ją do szpitala.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę