Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 03 grudnia 2023 napisz DONOS@

Siali postrach na drogach...

Główne zdjęcie
fot. podlaska.policja.gov.pl

Średnio pięć osób dziennie jeżdżących po drogach rejonie Zambrowa otrzymywało w ubiegłym roku mandaty za przekroczenia prędkości, nieprawidłowe wyprzedzanie, czy przejeżdżanie po linii ciągłej. Wszystko za sprawą policyjnego, nieoznakowanego samochodu z wideorejestratorem. Jak chwalą się zambrowscy policjanci jego ekipa ujawniła przez cały 2009 rok ponad 2100 wykroczeń drogowych.

Zambrowscy policjanci w rejonie działania mają odcinki trzech dróg krajowych: 8, 66 i 63. I właśnie przede wszystkim po nich jeździł nieoznakowany radiowóz z wideorejestratorem.  Wykroczenia które głównie ujawniano to – jak podają policjanci - przekroczenia dopuszczalnej prędkości – 1212 przypadków, nieprawidłowe wyprzedzanie - ponad 300 i przejeżdżanie linii ciągłej - 200. Dopuszczający się nich kierowcy otrzymali za to od policjantów 1773 mandatów i dodatkowo jeszcze 23 wnioski o ukaranie winnych skierowano do sądu grodzkiego.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę