Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@

GW: Miejski radny i komendant PSP oskarżany o pobicie!

Andrzej Koc, komendant Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wysokiem Mazowieckiem i zarazem radny miasta Szepietowo podczas sylwestrowej zabawy miał uczestniczyć w bójce – podaje Gazeta Współczesna. Ofiara – mężczyzna który zatańczył z żoną jednego z trzech napastników - ma pęknięcie podstawy czaszki, obrzęk mózgu i liczne obrażenia całego ciała i znajduje się w szpitalu w Wysokiem Mazowieckiem. Sam zainteresowany mówi gazecie że bójkę owszem widział, ale sam z nikim się nie szarpał.

Jak podaje Współczesna do bójki miało dojść podczas zabawy w jednym z lokali w Szepietowie. Według poszkodowanego i świadków, agresorzy byli pod wpływem alkoholu.
- Sprowadzili mnie "do parteru" i pod stołem zaczęli okładać pięściami - wspomina gazecie całe zajście. - Ciosy były bardzo mocne, z późniejszych wydarzeń niewiele już pamiętam...
Wbrew temu co twierdzi poszkodowany Andrzej Koc do udziału w bójce się nie przyznaje, a wysokomazowieccy policjanci, którzy sprawę wyjaśniają, nie chcą na razie ujawnić, kto uczestniczył w pobiciu.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę