Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 15 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Wypadki pod Grajewem

Najpierw czołówka dwóch renaultów, później 18-latek wpadł pod samochód – to dwa policyjne zdarzenia z ostatnich godzin z okolic Grajewa. Na szczęście obrażenia jakich doznali uczestnicy obu wypadków nie są groźne dla ich życia.

Wczoraj krótko po godzinie 15. w okolicach wsi Koszarówka na drodze krajowej nr 65 mieszkaniec Grajewa (62 lata) jadąc renault megan, wpadł w poślizg, stracił panowanie nad samochodem zjechał na przeciwległy pas ruchu gdzie czołowo zderzył się z renaultem laguną, która podróżował 32-letni grajewianin. W wyniku wypadku ranna został 48-letnia pasażerka megan, która  m.in. ze złamaniem miednicy została przewieziona do szpitala. 
Do drugiego zdarzenia doszło po północy w Szczuczynie. 18-letni mężczyzna – jak podają policjanci - wtargnął wprost pod koła nissana qashqai. Mieszkaniec Szczuczyna także trafił do szpitala, ale obrażenia jakich doznał nie są poważne.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę