Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Spokojne święta

Główne zdjęcie
Fot. archiwum

Tegoroczne święta minęły naprawdę spokojnie – informuje sierżant Marek Skutnik z biura prasowego podlaskiej policji. Poważnych zdarzeń o charakterze kryminalnym nie odnotowaliśmy. Co ciekawe, zatrzymaliśmy tylko 23 ech pijanych kierowców. Na drogach województwa podlaskie doszło do 4 wypadków drogowych. Zginęła jedna osoba, 8 zostało rannych.

Najpoważniejszy z wypadków wydarzył się w drugi dzień świąt (sobota 26 grudnia) po południu na drodze relacji Zambrów – Czyżew Osada w miejscowości Chmiele. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 36-latek jechał ciężarówka w kierunku miejscowości Czyżew. Na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na prawe pobocze i uderzył w drzewo. Następnie naczepa obróciła się i zderzyła z jadącym z przeciwnego kierunku chryslerem. 33-letni kierowca osobówki zginął na miejscu, kobieta i 2-letnie dziecko z nim podróżujące karetką zostali przewiezieni do szpital. Tam też trafił kierowca tira.
podlaska.policja.gov.pl


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę