Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 kwietnia 2024 napisz DONOS@

To było morderstwo, ale nikt nie strzelał

56-letni Zbigniew S. z Grajewa zmarł z wykrwawienia – wykazała sekcja zwłok. Prokurator Okręgowy w Łomży Henryk Żochowski zdementował medialne przypuszczenia, jakoby mieszkaniec Grajewa zginął w wyniku strzelaniny. Sekcja ujawniła rany ciętą i tłuczoną okolic potylicy po stronie lewej i prawej, na ciele nie ma śladów użycia broni – zapewniał dziś prokurator Henryk Żochowski.

Zwłoki mężczyzny znalazła policja we wtorek wieczorem w domu przy Placu Niepodległości w Grajewie. Ktoś wezwał funkcjonariuszy, bo usłyszał brzęk tłuczonych szyb. Gdy policjanci weszli do domu, jego właściciel, 56-letni Zbigniew S. już nie żył, a w pomieszczeniu przebywał jego pijany, ale żywy kompan, miał ok. 2 promili alkoholu w wydychanym powietrzu.

Wg wstępnych ustaleń, obaj mężczyźni wspólnie pili alkohol w domu denata. Jak doszło do zbrodni? Na pewno nie była to strzelanina, mimo, że mężczyzna, który zginął, był myśliwym – mówił Prokurator Okręgowy w Łomży. Gospodarz posiadał w mieszkaniu trzy jednostki broni,  ale stwierdzono, że nie została ona użyta – zapewniał Żochowski. 56-letni Zbigniew S., jak wykazała sekcja zwłok, zmarł z wykrwawienia. Podejrzanym  o dokonanie zbrodni jest jego kolega, Michał Z. Jak powiedziała Prokurator Maria Kudyba, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łomży, jeszcze dziś prawdopodobnie usłyszy zarzut zabójstwa. Na razie jest zatrzymany. Prokuratura zamierza skierować wniosek o zastosowanie wobec niego tymczasowego aresztu.

as


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę