Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Ceny skupu mleka w górę

Rolnicy produkujący mleko mogą mieć powody do zadowolenia. Listopad był kolejnym miesiącem w którym ceny skupu mleka gwałtownie rosły. A najwięcej w kraju za mleko dostają rolnicy z województwa podlaskiego. W poprzednim miesiącu było to średnio 1,12zł za litr.

Średnia cena skupu mleka w Polsce w listopadzie wyniosła 99 groszy za litr. Najmniej – 82 grosze – płacono w województwie podkarpackim. Rolnicy z województwa podlaskiego tradycyjnie za mleko dostają najwięcej. Jeszcze w październiku średnia cena skupu mleka przekroczyła złotówkę, a w listopadzie podskoczyła o 10% sięgając 1,12 zł za litr.
Dla porównania na Mazowszu średnia cena skupu mleka w listopadzie wyniosła 97 groszy.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę