Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Poprawia się

Co prawda meteorolodzy ostrzegają jeszcze przed zawiejami i zamieciami śnieżnymi, ale powoli pogoda poprawia się. Śniegu dziś ma spaść znacznie mniej niż wczoraj i stopniowo maleć ma także prędkość wiatru. W dalszym ciągu jednak zimno. W ciągu dnia temperatura nie podskoczy powyżej -13ºC.

Wiesław Winnicki dyżurny synoptyk białostockiego zespołu Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych IMGW wystosował ostrzeżenie przed zawiejami i zamieciami śnieżnymi, które  mogą tworzyć zaspy i skutecznie utrudniać jazdę po drogach regionu.
„W województwie podlaskim przewiduje się zawieje śnieżne spowodowane występowaniem słabych, okresami umiarkowanych opadów śniegu i wiatrem o średniej prędkości od 20 do 35 km/h, w porywach do 50 km/h” – czytamy w komunikacie.
W ciągu dnia  jednak opady śniegu i prędkość wiatru będą coraz mniejsze. W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Jeszcze miejscami słaby śnieg. Temperatura minimalna od -17º do -14°C. Wiatr słaby okresami umiarkowany północno-wschodni.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę