Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@

Zginęli, bo drogi były oblodzone

Dwie osoby zginęły na miejscu, a trzy zostały ranne (jedna z nich zmarła w szpitalu), w wypadkach jakie wczoraj wydarzyły się na drogach powiatu wysokomazowieckiego. Jak podają policjanci do wypadków doszło na oblodzonych nawierzchniach dróg.

Do pierwszego z tragicznych wypadków doszło około godziny 8.00 na trasie Dąbrowa Wielka – Czyżew Osada. W pobliżu miejscowości Dmochy Wypychy jadący polonezem w kierunku Czyżewa 74-letni mężczyzna po wyjechaniu z zakrętu, na śliskiej i oblodzonej jezdni stracił panowanie nad pojazdem. Samochód zjechał do rowu, gdzie przewrócił się na bok przygniatając kierowcę, który w trakcie zdarzenia wypadł przez okno prawych przednich drzwi. Mężczyzna zginął na miejscu.

Drugi wypadek wydarzył się na drodze Pszczółczyn – Jeńki. Około 13.30 młody, 21-letni, kierowca nissana na oblodzonej nawierzchni drogi stracił panowanie nad samochodem, który obrócił się, a następnie ustawił się bokiem na jezdni. Wówczas to w prawy bok nissana uderzyło volvo, które jechało w przeciwnym kierunku. Na miejscu zginął 29-letni pasażer nissana, który siedział na tylnej kanapie. Kierowcy obu samochodów oraz jeszcze jeden  18-letni pasażer nissana z doznanymi w wypadku obrażeniami zostali przewiezieni do szpitala. Niestey w szpitalu, w skutek odniesionych ran 18-latek zmarł.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę