Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 21 czerwca 2021 napisz DONOS@

Złodziej w „Stokrotce”

Główne zdjęcie
Galeria Stokrotka

Całodniowy utarg skradł złodziej z kasy jednego z butików odzieżowych w Galerii Stokrotka. Do kradzieży doszło w sobotę około godziny 17. - Nieznany sprawca wykorzystując fakt, że butik był pusty, podniósł do góry niezamkniętą żaluzję antywłamaniową i dostał się do wnętrza butiku po czym z niezamkniętej kasetki skradł znajdujące się tam pieniądze – informuje Izabela Białomyzy z łomżyńskiej policji.

Policjanci podkreślają, że złodziej tak samo szybko jak dostał się do boksu, szybko i niepostrzeżenie go opuścił zabierając znajdujący się w kasie utarg – 1200 zł. Ekspedientka tłumaczyła policji, że wyszła tylko na chwilę. W sklepiku nie było jej raptem przez siedem minut.
Policjanci ostrzegają, że przedświąteczny czas jest tradycyjnym okresem, w którym nasilają się drobne kradzieże. Złodziej wykorzystują przede wszystkim nieuwagę kupujących, ale jak się okazuje także i sprzedających.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę