Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 05 czerwca 2023 napisz DONOS@

Śmierć w płomieniach

Główne zdjęcie
Fot. archiwum

Tragiczny wypadek wydarzył się nocą w Wysokiem Mazowieckiem. 61-letni mężczyzna został znaleziony martwy w palącym się łóżku. Na razie nie wiadomo co było przyczyną śmierci.

Jak informuje młodszy aspirant Alicja Buczkowska, oficer prasowy KPP w Wysokiem Mazowieckiem, około godziny 22.00 służby ratunkowe zostały powiadomione o pożarze w budynku przy ul. Przechodniej. Mieszkał tam samotnie mężczyzna, który miał problemy z poruszaniem się. Gdy na miejsce jako pierwsi dotarli mieszkający w pobliżu jego żona i syn mężczyzna miał leżeć w palącym się łóżku. 61-latek nie dawał oznak życia, a wezwany na miejsce lekarz stwierdził jego zgon.
Tomasz Sieńczuk, z-ca Komendanta Powiatowego PSP w Wysokiem Mazowieckiem, podaje, że gdy pod wskazany adres dotarli strażacy pożar był już ugaszony. W informacji z akcji jest wzmianka, że spaleniu uległo tylko pół łóżka, na którym znajdowało się ciało mężczyzny.
Dochodzenie  mające ustalić jak doszło do pożaru i przyczyny śmierci 61-latka prowadzi policja.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę