Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

Potrącił 13-latka

Urazy nóg, prawej ręki i głowy doznał 13-latek, który wczoraj późnym wieczorem został potrącony przez samochód. Do wypadku doszło około 18.55 na przejściu dla pieszych na ul. Szosa Zambrowska (pomiędzy rondami Bielickiej, a rondem Lutosławskiego (przy. ZUS)). Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 32-letni kierowca opla vectry nie ustąpił pierwszeństwa pieszemu i wjechał w niego, gdy chłopak był już na zebrze.

To nie jedyne wczorajsze potrącenie. Rano, około 9.30, doszło także do potrącenia pieszej w Jedwabnem. Jak relacjonuje Izabela Białomyzy z KMP w Łomży, 57-letnia kobieta idąc lewą strona drogi nagle wtargnęła na jezdnię wprost pod koła nadjeżdżającego renaulta. Kobieta doznała szeregi poważnych obrażeń w tym m.in. złamania kręgów lędźwiowego i piersiowego kręgosłupa.

W obu zdarzeniach kierowcy byli trzeźwy.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę