Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Lodowisko już działa

Występy dziewcząt z Międzyszkolnego Klubu Sportowego „Axel” z Torunia zainaugurowały już trzeci łyżwiarski sezon w Łomży. W sobotnie popołudnie otwarto sztuczne lodowisko przy ul. Katyńskiej. Godzina jazdy kosztuje 4 zł (ulgowo 3 zł), a wypożyczenie łyżew 2 zł.

Sztuczne lodowisko przy ul. Katyńskiej (obok kompleksu boisko „Orlik 2012”) to wspólne przedsięwzięcie samorządu miasta i Echo Investment, kieleckiego developera, który w pobliżu (już od 10 lat) planuje budowę centrum handlowego z hipermarketem. Developer płaci za wynajęcie instalacji sztucznego lodowiska, a miasto za jego użytkowanie i obsługę. W sobotę o godzinie 14.00 prezydent Łomży Jerzy Brzeziński i Dariusz Anisiewicz przedstawiciel Echo Investment oficjalnie otworzyli lodowisko.
Będzie ono czynne codziennie w godzinach od 8:30 do 21:30, przy czym od poniedziałku do piątku do godziny 13:00, ze ślizgawki bezpłatnie będą mogli korzystać uczniowie łomżyńskich szkół.

210204100642.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę