Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Po pijanemu trafił w drzewo, cztery osoby zostały ranne

Główne zdjęcie
fot. podlaska.policja.gov.pl

Oryginalną zagadkę musieli rozwikłać policjanci w Grajewie. Dyspozytor pogotowia powiadomił ich, że karetka do szpitala przewiozła czterech rannych mężczyzn. Mężczyźni ci byli pijani i nie chcieli zdradzić okoliczności w jakich doznali obrażeń.

Policjanci aby wyjaśnić skrywaną tajemnicę udali się w okolicy wsi Sośnia, skąd ekipa pogotowia zabrała rannych. Jak relacjonuje oficer prasowy grajewskiej policji, tu właściwie zagadka sama się rozwikłała. Kilkanaście metrów dalej, na drodze leśnej, policjanci dostrzegli volkswagena passata, który uderzył w drzewo. Mundurowi ustalili, że wszyscy czterej mężczyźni poruszali znalezionym pojazdem. Kierujący 34-letni mieszkaniec gminy Radziłów, będąc w stanie nietrzeźwości (badanie w szpitalu wykazało 2,5 promila alkoholu) nie dostosował prędkości do warunków drogowych i uderzył w drzewo. Okazało się, że mężczyzna nie ma uprawnień do kierowania pojazdami. W wyniku zdarzenia z drzewem on doznał złamania nogi, a jego kompanii ogólnych potłuczeń.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę