Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 29 lutego 2024 napisz DONOS@

Przedświąteczne choinki w Łomży

Główne zdjęcie
Choinka na Starym Rynku

Na Starym Rynku stanął 15-metrowy świerk, który czterech pracowników Zakładu Zieleni Miejskiej przystroiło w kurtyny świetlne od czubka aż do ziemi. Drzewo pochodzi z lasu koło Rogienic w nadleśnictwie Łomża.

Choinka na Starym Rynku
Choinka na Starym Rynku

Pięć stanęło już na Rondzie Solidarności - są o wiele niższe, mają po około 5 metrów. Za to dwa razy wyższa jest rozłożysta choinka na pl. Niepodległości i druga przy lodowisku koło Orlika na os. Południe.
- Podarował je Łomży, podobnie jak rok temu,  przedsiębiorca z Kupisk Tadeusz Korzeniecki – mówi Irena Bagińska, kierownik Zakładu Zieleni Miejskiej. - Wkrótce przystroimy też daglezję na pl. Kościuszki, żeby przejeżdżający przez miasto także zauważyli, że Łomża przygotowuje się do świąt.

Z wyliczeń ratusza wynika, że na świąteczną dekorację Łomża wydaje ok. 50 tys. zł z miejskiego budżetu. W tym roku dokupiono np. ok. 50 nowych girland diodowych, które przede wszystkim zostaną zamontowane na ulicy Długiej. Te starsze, tak jak w poprzednich latach będą dekorowały główne skrzyżowania i ciągi komunikacyjne miasta oraz Stary Rynek.

240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę