Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Zatrzymany z narkotykami

Łomżyńscy policjanci zatrzymali 23-latka, który miał przy sobie ponad 28 gram amfetaminy. Środki odurzające były ukryte w opakowaniach po papierosach. Mężczyźnie grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Do zatrzymanie dealera doszło w weekend. Kryminalni z Łomży zatrzymali do kontroli samochód osobowy, w którym po szczegółowym sprawdzeniu u 23-latka znaleźli, ukryte w opakowaniach po papierosach narkotyki. Narkotester jednoznacznie zidentyfikował badaną substancję jako amfetaminę. Łącznie było to ponad 28 gramów narkotyków. Środki odurzające zostały zabezpieczone, natomiast ich posiadacz trafił do policyjnego aresztu. Zarzut, jaki usłyszy, będzie dotyczył nielegalnego posiadania środków odurzających, za co ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii, przewiduje karę nawet do 3-lat pozbawienia wolności.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę