Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@

Zadzwonił „wnuczek”, straciła 5 tys zł

Mimo ostrzeżeń starsi mieszkańcy regionu ciągle dają się nabierać oszustom metodą na tzw. „wnuczka”. W piątek w ten sposób 68-letnia mieszanka Łomży straciła 5 tys zł. Pieniądze przelała na konto wskazane przez telefonującego do niej – jak się okazało – fałszywego wnuczka.

Starsza kobieta o oszustwie, którego padła ofiarą, policję powiadomiła w niedzielę. Wówczas, podczas spotkania rodzinnego, porozmawiała z prawdziwym wnuczkiem. Okazało się, że to nie on do niej telefonował i prosił o wsparcie finansowe.
Teraz policjanci szukają oszustów i po raz kolejny apelują zwłaszcza do ludzi starszych o ostrożność i rozwagę.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę