Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 31 stycznia 2023 napisz DONOS@

Volvo zepchnięte do rowu

Kolejny wypadek na „61”. Kierowca ciężarówki zepchnął osobowe volvo do przydrożnego rowu. Cztery podróżujące nim osoby trafiły do szpitala w Łomży. Kierowca ciężarówki jakby nigdy nic pojechał dalej i jest poszukiwany przez policję.

Do wypadku doszło wczoraj kilka minut po godzinie 13. w okolicach wsi Zaruzie na krajowej 61 pomiędzy Łomżą a Ostrołęką. Jaki podaje policja kierowca ciężarówki jadącej od strony Łomży, nie zachowując należytej ostrożności, wyprzedzał osobowe volvo. Chcąc uniknąć zderzenia z nadjeżdżającym z przeciwka samochodem zjechał na prawy pas spychając volvo na pobocze. Samochód którym podróżowały cztery osoby narodowości litewskiej zjechał do przydrożnego rowu i uderzy w betonowy przepust. Rannych Litwinów zabrało pogotowie, tymczasem kierowca ciężarówki odjechał z miejsca zdarzenia. Policjanci oszukują sprawcy wypadku i proszą ewentualnych świadków o pomoc w jego ustaleniu. Kontaktować się można z Komendą Miejską Policji w Łomży pod numerem telefonu /086/ 474 12 70 lub z najbliższą jednostką Policji – telefon 997 (telefon komórkowy 112).


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę