Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Tirem w ciągnik

Główne zdjęcie
fot. podlaska.policja.gov.pl

Do kolejnego wypadku z udziałem ciągnika rolniczego doszło na krajowej 61. Wieczorem w miejscowości Wólka Mała pod Grajewem litewski tir uderzył w tylne koło ciągnika. 38-letni rolnik z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Do wypadku doszło około godziny 16.30. Marek Skutnik z Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku informuje że sprawcą wypadku był Litwin, który jadąc ciężarówką marki mercedes nie zachował należytej ostrożności. Tir uderzył w tylne koło ciągnika marki zetor, którego kierowca właśnie zjeżdżał z „61” na własną posesję.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę