Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Wybuch gazu w Obrytkach

Niemal doszczętnie została zniszczona letnia kuchnia po eksplozji gazu. Do groźnego wypadku doszło wieczorem – około 19.20 we wsi Obrytki pod Szczuczynem. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Właściciel straty spowodowane wybuchem gazu oszacował na 100 tys zł.

Jak informuje policja letnia kuchnia w której doszło do wybuchu gazu ulatniającego się z rozszczelnionej butli była dobudowana do domu jednorodzinnego. Kuchnia została niemal doszczętnie zniszczona. Na szczęście w chwili eksplozji nikt w niej, ani w jej pobliżu, nie przebywał.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę