Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 14 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

W Zambrowie zostanie wkrótce otwarty nowy supermarket

Warunkową zgodę na uruchomienie marketu w centrum miasta wydał Wojewódzki Inspektor Nadzoru Budowlanego, mimo, że inwestycja nie została jeszcze zakończona. Supermarket położony jest przy trasie nr 8 Białystok - Warszawa. Kwestią sporną było to, że inwestor nie wywiązał się z budowy dojazdów do sklepu. Zarówno wjazd jak i wyjazd ze sklepowego parkingu prowadzi obecnie z ulicy Wyszyńskiego, zgodnie z planem wjazd miał się odbywać z ul. Białostockiej leżącej w ciągu drogi krajowej nr 8.

Mimo interwencji władz powiatu i miasta, Inpektor Budowlany dopuścił do warunkowego użytkowania obiektu do końca lipca przyszłego roku, bowiem jak stwierdził "trudności komunikacyjnych z tym związanych nie przewidywał powiatowy zarząd dróg".
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę