Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@

Hodował marihuanę nie tylko na użytek własny

Główne zdjęcie
fot. podlaska.policja.gov.pl

Policjanci zatrzymali 19-letniego mieszkańca Grajewa, który w swoim mieszkaniu hodował marihuanę. Jak się okazało młody mężczyzna zajmował się również sprzedażą narkotyków. Teraz jemu grozi do 8 lat więzienia, a jego klient może trafić za kratki na 3 lata.

Jak informuje policja funkcjonariusze z Grajewa ustalili, że 19-letni mieszkaniec miasta może posiadać narkotyki i nimi handlować. Wraz ze specjalnie przeszkolonym psem do wykrywania narkotyków w czwartkowy wieczór do mieszkania.   Pies w jednym z pomieszczeń znalazł prawie 12 gram marihuany. Okazało się, że młody mężczyzna narkotyki wyhodował w swoim mieszkaniu. 19-latek zajmował się również ich sprzedażą. Jednym z jego klientów był 22-letni mieszkaniec Grajewa, u którego w domu policjanci znaleźli 1 gram marihuany. Obaj mężczyźni za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem. 19-latkowi za uprawę, posiadanie i handel narkotykami grozi do 8 lat pozbawienia wolności, natomiast 22-latek za posiadanie marihuany może spędzić w więzieniu do 3 lat.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę