Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 05 czerwca 2023 napisz DONOS@

Prokuratura: zawieszenia ustnie się nie wstrzymuje

- Nie ma takiej możliwości prawnej – mówi prokurator Adam Kozub, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Białymstoku, pytany o rzekome „ustne wstrzymanie do czasu uprawomocnienia” zastosowanego wobec Jerzego Brzezińskiego zawieszenia w pełnieniu funkcji Prezydenta Miasta Łomży. O takim „rozwiązaniu” mówił na antenie Polskiego Radia Białystok reprezentujący prezydenta Jerzego Brzezińskiego mecenas Remigiusz Fabiański - Nasze stanowisko jest jedno od początku i opiera się o Kodeks Postępowania Karnego. Postanowienie jest nieprawomocne, ale jest wykonywalne – podkreśla prokurator Kozub.

Prokurator Kozub dodaje, że prokuratura przesłała już do Sądu Okręgowego w Białymstoku zażalenie jakie złożył Jerzy Brzeziński na zastosowane wobec niego środki zapobiegawcze. Na razie nie wiadomo kiedy sąd sprawą się zajmie.      


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę