Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Czołówka na „61”

Trzy osoby trafiły do łomżyńskiego szpitala po wypadku jakie we wtorkowy wieczór wydarzył się na krajowej „61” pomiędzy Chojnami a Miastkowem. Kierowca skody podczas wyprzedzania czołowo zderzył się z jadącym z przeciwka mercedesem.

Do zdarzenia doszło wczoraj tuż przed godziną 19.00. Jak wstępnie ustalili policjanci skodą wraz z dwoma pasażerami jechał od strony Łomży 26-letni mieszkaniec Suwałk. W pewnym momencie postanowił wyprzedzić poruszający się przed nim pojazd. Gdy zjechał na lewą część jezdni zderzył się z nadjeżdżającym z przeciwka mercedesem, którym kierował 33-letni mieszkaniec Łomży. W wyniku uderzenia do szpitala trafili wszyscy uczestnicy wypadku oprócz kierowcy fabii. Na szczęście po badaniach okazało się, że są to tylko niegroźne potłuczenia i pomoc lekarska nie będzie już potrzebna. Natomiast badanie alkomatem pokazało, że kierowcy byli trzeźwi.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę