Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 27 marca 2023 napisz DONOS@

Bezpieczny „Znicz”

Stosunkowo spokojnie upłynął świąteczny weekend na drogach województwa podlaskiego. Co prawda nie obeszło się bez wypadków i kolizji, ale było ich niewiele i co najważniejsze nikt w ich efekcie nie zginął. Od piątku do poniedziałkowego poranka wydarzyło się tylko pięć wypadków drogowych w których sześć osób zostało rannych.

Z soboty na niedzielę tuż przed północą do wypadku doszło na trasie 677 łączącej Łomżę ze Śniadowem. Wstępne ustalenia wskazują, że  podróżujący volkswagenem caddy 39-letni grajewianin najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków na drodze. Na łuku stracił panowanie nad pojazdem, zjechał najpierw na lewe pobocze, potem w poślizgu przejechał na drugą stronę jezdni i wywrócił się w rowie. Kierowca i podróżujący z nim rówieśnik z ogólnymi obrażeniami ciała zostali przewiezieni na obserwację do szpitala.

Kilkadziesiąt minut wcześniej do wypadku doszło w miejscowości Barszcze na drodze krajowej nr 61. Ze wstępnych informacji wynika, że 23-letni mieszkaniec miejscowości Rudniki, który kierował volkswagenem, najprawdopodobniej zasnął za kierownicą, zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w ciężarówkę. Kierowca osobowego auta z ogólnymi potłuczeniami oraz urazem ręki trafił do szpitala w Grajewie. Z wypadku bez szwanku wyszedł jadący z nim 23-letni pasażer, a także 49-letni obywatel Białorusi, który kierował ciężarówką.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę