Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@

Karambol w Zambrowie

Główne zdjęcie
fot. podlaska.policja.gov.pl

Trzy osoby zostały ranne – na szczęście nie groźnie – w karambolu jaki wieczorem wydarzył się w Zambrowie. W wypadku uczestniczyły pięć samochodów. Sprawcą był 21-letni mieszkaniec Zambrowa w hondzie civic, który jadąc ulicą Białostocką w kierunku Warszawy, mimo obowiązującego tu zakazu wyprzedzania, spróbował wyprzedzić mercedesa.

Do wypadku doszło kilka minut po godzinie 20. Jak relacjonuje podkom. Kamil Tomaszczuk z zespołu prasowego KWP w Białymstoku młody zambrowianin prawie już wyprzedził mercedesa, gdy otarł się o nadjeżdżające z przeciwka audi A3, a następnie czołowo zderzył się z jadącym za audi volkswagenem golfem, bu jeszcze uderzyć w peugeota.
W wypadku ranny został kierowca hondy i jego 18-letnia pasażerka oraz kierowca golfa. Sprawca wypadku doznał złamania palca, jego pasażerka złamania kości goleniowej, a kierowca golfa trafił do szpitala z ogólnymi potłuczeniami.

210204100642.gif
Foto: fot. podlaska.policja.gov.pl
Foto: fot. podlaska.policja.gov.pl
Foto: fot. podlaska.policja.gov.pl
Foto: fot. podlaska.policja.gov.pl
cz
pt, 30 października 2009 07:55
Data ostatniej edycji: pt, 30 października 2009 11:52:14

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę