Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@

Urwało się koło

Główne zdjęcie
fot. podlaska.policja.gov.pl

Do nietypowego zdarzenia drogowego doszło wczoraj w pobliżu miejscowości Sikory Piotrowięta na drodze krajowej nr 8. Jadącej od Zambrowa w kierunku Białegostoku ciężarówce urwało się lewe tylne koło. Szybko tocząc się przeleciało na drugą stronę jezdni i uderzyło w nadjeżdżającą z przeciwnego kierunku ciężarówkę marki renault.

fot. podlaska.policja.gov.pl
fot. podlaska.policja.gov.pl

Całe zdarzenie mogło zakończyć się tragicznie, ale na szczęście nikt nie został ranny. „Wolne” koło uderzając w renaulta nieco uszkodziło jedynie zderzak i prawy narożnik samochodu.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę