Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@
źródło: podlaska.policja.gov.pl

Pirat drogowy z Estonii

Łomżyńscy policjanci videorejestratorem nagrali wyczyny pirata drogowego w volvo. Po zatrzymaniu Estończyk otrzymał za szereg popełnionych wykroczeń mandat w wysokości 800 złotych.

Na drodze krajowej numer 61 w powiecie łomżyńskim w piątkowy pochmurny i mglisty ranek policjanci videorejestratorem nagrali kierującego volvem, który popełnił szereg wykroczeń. Najpierw wyprzedzał na skrzyżowaniu i przed przejściem dla pieszych volkswagena. Pomimo, że na jezdni była podwójna linia ciągła zakazująca tego manewru. Kilkaset metrów dalej znowu wyprzedzał, lecz tym razem kolumnę samochodów przed wzniesieniem i na pojedynczej linii ciągłej. Stworzył tym realne zagrożenie czołowego zderzenia z pojazdem jadącym z przeciwnego kierunku. W miejscowości Budy Czarnockie, gdzie jest ograniczenie prędkości do 60 km/h volvo mknie ponad 130. Zatrzymanym piratem drogowym okazał się 43-letni Estoniczyk. Łomżyńscy policjanci kierowcę ukarali mandatem w wysokości 800 złotych.

Pirat drogowy z Estonii

Film nagrany kamerą z videorejestratora

mm
nie, 25 października 2009 19:14
Data ostatniej edycji: nie, 25 października 2009 21:06:48

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę