Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 maja 2024 napisz DONOS@

Napadł z „bronią” w ręku

Główne zdjęcie
fot. podlaska.policja.gov.pl

Do 12 lat więzienia grozi 17-latkowi z Łomży. Młody mężczyzna, w minioną środę dopuścił się rozboju na ekspedientce w jednym z łomżyńskich sklepów. Używając przedmiotu przypominającego broń palną skradł pieniądze. Został zatrzymany przez policję, a sąd na wniosek prokuratury już zastosował wobec niego dwumiesięczny areszt tymczasowy.

Jak podają policjanci w minioną!środę 17-latek wszedł do jednego z łomżyńskich sklepów a wykorzystując moment, gdy nie było innych klientów wyciągnął przedmiot przypominający broń palną i zażądał od kobiety pieniędzy. Przerażona sprzedawczyni wydała mu 150 złotych. Mężczyzna uciekł, ale policjanci szybko ustalili kto był napastnikiem, po czym zatrzymano go.   
Funkcjonariusze ustalili też, że na swoim koncie młodzieniec ma jeszcze kilka innych przestępstw. We wrześniu i październiku trzykrotnie włamał się do obiektów handlowych w Łomży. Były to bary i kiosk. Sąd wobec nastolatka zastosował tymczasowe aresztowanie na okres dwóch miesięcy.  17-latek za swoje czyny odpowie przed sądem. Grozi mu kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

cz
śr, 21 października 2009 15:22
Data ostatniej edycji: śr, 21 października 2009 15:25:39

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę