Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Ośmiolatek potrącony w Zambrowie

W Zambrowie kierowca ciężarowego mercedesa potrącił 8-letniego chłopca. Do wypadku doszło wczoraj około godziny 14.00 na jednym z przejść dla pieszych usytuowanym na ulicy Białostockiej. Dziecko ze wstrząśnieniem mózgu i ogólnymi potłuczeniami trafiło do szpitala.

Jak informuje podkom. Kamil Tomaszczuk z zespołu prasowego KWP w Białymstoku, policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia. Na razie nie wiadomo czy dziecko nagle wtargnęło na przejście dla pieszych, czy też 50-letni kierowca ciężarówki nie zachował należytej ostrożności. Jak dodaje policjant badanie alkomatem potwierdziło, że kierowca mercedesa był trzeźwy.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę