Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

„Hokus pokus” wyróżniała się niespotykaną tęczą kolorów

Główne zdjęcie
fot. PWODR

„Hokus pokus” - róża wielokwiatowa ze szkółki Marcina Piechockiego z Kostrzynia Wielkopolskiego wygrała konkurs na hit zakończonych w niedzielę w Szepietowie 16. Jesiennych Targów Ogrodniczych. Organizowane przez Podlaski Wojewódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego. To największe targi ogrodnicze na tzw. ścianie wschodniej. W tym roku w Targach wzięło udział ponad stu wystawców z całego kraju. Wciągu dwóch dnia trwania imprezy miejscowość odwiedzało tysiące osób. \

Podczas dwudniowych tragów wiele osób zaopatrywało się w kwiaty, drzewka i krzewy, bo jesień to czas, gdy dokonuje się nasadzeń. Według organizatorów, termin połowy października to najlepszy czas do nasadzeń, bo wtedy sadzonki przyjmują się najlepiej.
Targom towarzyszyło podlaskie forum rolnicze. Dyskutowano m.in. o trudnej sytuacji w mleczarstwie i coraz gorszej opłacalności w produkcji rolnej.

cz
pon, 19 października 2009 06:30
Data ostatniej edycji: pon, 19 października 2009 06:47:36

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę