Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Wbiegła pod punto...

Do kolejnego wypadku z udziałem pieszego doszło wczoraj wieczorem w Łomży. 48-letnia została potrącona przez samochód gdy przebiegała przez Aleję Piłsudskiego. Kobieta z złamana kością łonową, oraz uszkodzonym stawem biodrowym trafiła do szpitala. Jak podaje kom. Sławomir Dąbrowski, oficer prasowy łomżyńskiej policji, po badaniu alkomatem okazało się, że poszkodowana była pijana.

Do wypadku doszło około godziny 20.00. Kobieta przebiegała przez Al. Piłsudskiego w okolicach skrzyżowania z Kazańską i wbiegła wprost pod nadjeżdżającego fiata punto. 51-letni kierowca samochodu był trzeźwy. Nie można tego powiedzieć o kobiecie. Jak podaje policji alkomat wskazał, że w wydychanym powietrzu miało 0,74 promila alkoholu.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę