Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 marca 2023 napisz DONOS@

Oszustka z „PCK”

10 tysięcy dolarów USA straciła 80-letnia mieszkanka Łomży. Do swojego mieszkania wpuściła nieznaną sobie kobietę podająca się za pracownicę PCK. Ta szybko „zaskarbiła” sobie sympatię staruszki, bo w darze przyniosła jej koc, bluzkę i piżamę... Po jej wyjściu okazało się, że to była oszustka i złodziejka. Wraz z nią zginęły oszczędności życia 80-latki.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 13.00 przy ul. Stacha Konwy w Łomży. Jak podaje kom. Sławomir Dąbrowksi, oficer prasowy KMP w Łomży, oszustka  – wiek ok. 30 lat, wysokość 150 – 160 cm, szczupła, włosy koloru ciemny blond, ubrana była w szarą sukienkę – zabrała schowane w szafie 10 tys dolarów amerykańskich. 
Policja prosi o pomoc osoby, które mogłyby pomóc schwytaniu oszustki. Ostrzega też innych mieszkańców Łomży i regionu – zwłaszcza osoby starsze, mieszkające samotnie – o zachowanie ostrożności i niewpuszczanie do domów osób obcych jeśli sami ich nie wzywali.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę