Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@

Zasnął za kierownicą

Dwóch pasażerów seata trafiło do szpitala po tym jak jego kierowca zasnął za kierownicą. Rozpędzone auto najpierw uderzyło w barierkę zabezpieczającą teren budowy mostu, potem w ustawiony obok sygnalizator. Samochód zatrzymał się dopiero na agregacie prądotwórczym. W wyniku uderzenia samochód stanął w płomieniach.

Do wypadku doszło tuż po godzinie 3.00 w Grajewie na ulicy Kopernika. Jak podaje mł. asp. Kamil Sorko z zespołu prasowego KWP w Białymstok, kierowca seata leona, mieszkaniec Sejn, najprawdopodobniej zasnął za kierownicą w trakcie jazdy. Mimo, ze całe zdarzenie wyglądało bardzo groźnie na szczęście nic poważnego się nie stało. Dwóch pasażerów pojazdy, którzy trafili do szpitala doznali jedynie ogólnych potłuczeń.

cz
wt, 06 października 2009 12:06
Data ostatniej edycji: wt, 06 października 2009 12:07:59

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę