Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Pożar... tablicy ogłoszeń

Kilkanaście minut przed godziną piątą rano mieszkańców jednego z bloków przy ulicy Prusa w Łomży na nogi postawił dźwięki syren strażackich. Strażacy przyjechali gasić pożar... tablicy ogłoszeń. - To było podpalenie – informuje dyżurny Komendy Miejskiej PSP w Łomży. - Ktoś podpalił wiszącą na klatce schodowej drewnianą tablicę na której informacje i ogłoszenia dla mieszkańców bloku zawiesza administracja spółdzielni mieszkaniowej.

Ogień został szybko ugaszony ...i nie trzeba było ewakuować mieszkańców, ale strażacy musieli przewietrzyć klatkę schodową bo wypełniał ją dym.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę