Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 19 października 2021 napisz DONOS@

Pożar... tablicy ogłoszeń

Kilkanaście minut przed godziną piątą rano mieszkańców jednego z bloków przy ulicy Prusa w Łomży na nogi postawił dźwięki syren strażackich. Strażacy przyjechali gasić pożar... tablicy ogłoszeń. - To było podpalenie – informuje dyżurny Komendy Miejskiej PSP w Łomży. - Ktoś podpalił wiszącą na klatce schodowej drewnianą tablicę na której informacje i ogłoszenia dla mieszkańców bloku zawiesza administracja spółdzielni mieszkaniowej.

Ogień został szybko ugaszony ...i nie trzeba było ewakuować mieszkańców, ale strażacy musieli przewietrzyć klatkę schodową bo wypełniał ją dym.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę