Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 15 czerwca 2024 napisz DONOS@

Pierwsze tej jesieni przymrozki

No i stało się. Temperatura w nocy przy gruncie spadła poniżej zera. Rankiem wielu mieszkańców Łomży musiało skrobać szron z szyb swoich samochodów. Jak podają meteorolodzy w regionie najzimniej było w Biebrzy koło Rajgrodu. Tu zanotowano minus trzy stopnie Celsjusza.

W innych miejscowościach regionu dużo cieplej też nie było. Minus półtora było w Czyżewie, a w Łomży co najmniej minus jeden. Przed godziną 6.00 szyby samochodów zaparkowanych na Górce Zawadzkiej pokrywała gruba warstwa szronu, którą przed wyruszeniem w trasę trzeba było zeskrobać.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę