Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Za „szóstkę” może być nawet 40 mln zł.

Prawdziwie wielkie emocje będą towarzyszyły wieczorem wielu mieszkańcom regionu. Chodzi o prawdziwie wielką kasę. Wystarczy skreślić właściwe sześć liczb, aby wygrać miliony... nawet 40 mln zł. Tak wielka kumulacja zdarza się po raz drugi w historii Totalizatora Sportowego. W listopadzie ubiegłego roku kwotą tą podzieliło się pięciu graczy. Dodajmy tylko, że prawdopodobieństwo trafienia właściwej „szóstki” wynosi 1:13 983 816, ale to prawdziwych graczy nie zniechęca. Wielu da po kilka, kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych aby dopomóc szczęściu i wreszcie zostać milionerem.

Najwyższa w historii Totalizatora Sportowego wygrana padła 2 czerwca 2004 roku w Warszawie i wynosiła ponad 20 mln zł. Szczęśliwe numerki czasami właściwie typują także mieszkańcy regionu. W sierpniu ubiegłego roku mieszkaniec Grajewa, za trafioną szóstkę zgarnął 1 mln 657 tys  536 zł i 30 gr. Więcej szczęścia mieli mieszkańcy Białegostoku. W ubiegłym roku padło tu sześć głównych wygranych. Rekordowa suma wyniosła prawie 9,5 mln zł.

Jeśli dziś wieczorem ktoś trafi „szóstkę” wygraną będzie mógł odebrać już następnego dnia. Dodać jeszcze wypada, że szczęśliwy nowy milioner 10% wygranej będzie musiał przelać na konto fiskusa jako zryczałtowany podatek dochodowy.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę