Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 maja 2024 napisz DONOS@

Bison-Bial pod młotek

Skarb Państwa poszukuje w trybie aukcji publicznej inwestora dla spółki Fabryka Przyrządów i Uchwytów „Bison-Bial” z siedzibą w Białymstoku. Do sprzedaży podczas aukcji przeznaczony będzie pakiet 102 589 akcji o wartości 9 955 364,00 zł. To niemal 18% kapitału zakładowego spółki, która z dnia na dzień boryka się z coraz większymi kłopotami. Przypomnijmy w połowie września Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy spółki podjęło decyzję o sprzedaży kolneńskiej filii Bison-Bialu. W zakładzie tym jeszcze niedawno pracowało około 140 osób.

Aukcja, na której Ministerstwo Skarbu Państwa zamierza sprzedać swoje udziały w BISON – BIAL, odbędzie się dnia 23 października 2009 r., o godzinie 10.00 w Ministerstwie. Cena wywoławcza za jedną akcję wynosi 97,04zł. Minimalną wartość postąpienia za cały pakiet określono na 100 tys. zł.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę